Toyota Corolla Yeni Özelliklerini Tanıttı: Son Teknoloji Arabanın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Şirketten yapılan açıklamaya göre, segmentinde rekabeti yeniden şekillendiren model olarak öne çıkan Corolla yeni versiyonu Vision Plus ve mevcutta çok tercih edilen, Dream, Dream X-Pack, Flame X-Pack ve Passion X-Pack versiyonlarıyla satışa sunuluyor.

Yüksek konforu, premium tasarım, güvenlik ve yenilikçi teknolojilerle birleştiren Corolla’da, tüm donanım seviyelerinde üst seviye standartlar sunuluyor.

Yenilenen Corolla’da yeni model yılı geçişiyle artık 3. Nesil Toyota Safety Sense Güvenlik Sistemi tüm versiyonlarda standart olarak yer alıyor.

Toyota Safety Sense 3 paketinde ön çarpışma önleyici sistem, trafik işareti algılama sistemi ve kavşakta çarpışma önleme, proaktif sürüş desteği, acil durum sürüş durdurma sistemi ve güvenli çıkış asistanı gibi özellikler yer alıyor.

Üst düzey güvenlik donanımının yanı sıra Vision Plus başlangıç paketinden itibaren geri görüş kamerası, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, sesli komut sistemi, elektronik park freni gibi donanımlar standart olarak bulunuyor.

Vision Plus versiyonuyla ilk kez sunulan Toyota Touch 9 inç multimedya sistemi ise kolay ve sezgisel kullanımı kablosuz Apple CarPlay ve kablosuz Android Auto akıllı telefon bağlantı özellikleriyle birleştiriyor.

Yenilenen Corolla’nın üst versiyonlarında ise premium led farlar, kablosuz şarj ünitesi, Nanoe-X hava temizleme teknolojili çift bölgeli otomatik klima ve sürücü-ön yolcu koltuk ısıtma gibi özellikleriyle konfor daha da ileri seviyeye taşınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir